Składanie i realizacja zamówienia

1) Sklep internetowy www.ubrankaviktoria.pl prowadzi dostawa odbywa się za pośrednictwem Poczty Polskiej lub kuriera, odbiór osobisty również jest możliwy w stacjonarnym sklepie firmowym: ul. Grochowska 204 paw. 10, 04-357 Warszawa

Sklep www.ubrankaviktoria.pl przyjmuje zamówienia poprzez stronę: www.ubrankaviktoria.pl
Zamówienia można również składać telefonicznie pod nr tel. 22 673 09 44 (pon – pt w godzinach 10.00 – 18.00).

2) Po złożeniu zamówienia przez stronę internetową www.ubrankaviktoria.pl system automatycznie wygeneruje wiadomość e-mail z potwierdzeniem i szczegółami zamówienia.

3) Klient obciążany jest kosztami dostawy określonymi w cenniku dostaw. Koszty dostawy na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej są stałe, niezależne od zamówionej ilości produktów.

4) Klient zobowiązany jest do dokonania zapłaty ceny z tytułu Umowy sprzedaży w terminie 7 dni kalendarzowych od dnia jej zawarcia. Po upływie tego terminu zamówienie zostanie anulowane. Powyższy 7-dniowy termin zapłaty nie dotyczy sposobu płatności za pobraniem (płatność przy odbiorze przesyłki).

5) Dostępne są następujące sposoby płatności (dla dostawy na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej):

a) Za pobraniem;

b) Przelew bankowy;

Dane rachunku bankowego Sprzedawcy:

BANK SPÓŁDZIELCZY W HALINOWIE
nr konta: 73801900002005001068160001
VIKTORIA s.c. A. i S. Kulmińscy
ul. Armii Krajowej 22, 05-071 Sulejówek

* dane rachunku bankowego Sprzedawcy wskazane są również w wiadomości e-mail przesłanej do Klienta po złożeniu Zamówienia.

Anulowanie zamówienia

1) Klient może anulować zamówienie złożone w sklepie internetowym www.ubrankaviktoria.pl o ile nie otrzymało ono statusu: Wysłane. Aby anulować zamówienie należy skontaktować się ze sklepem drogą mailową wysyłając informację na adres: chrztyviktoria@gmail.com

Dostawa

1) Dostawa odbywa się za pośrednictwem Poczty Polskiej lub kuriera

2) W przypadku zawarcia Umowy sprzedaży dostawa produktu zostanie zrealizowana nie później niż w terminie 5 dni kalendarzowych licząc od dnia, w którym została zawarta Umowa sprzedaży (w którym złożono zamówienie). Jeżeli termin realizacji okazałby się dłuższy, Sprzedawca poinformuje Klienta o opóźnieniu i potwierdzi dalszą chęć realizacji zamówienia. Termin realizacji zamówienia na produkt szyty na miarę (sukienki komunijne) wynosi do 28 dni kalendarzowych.

* Dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia realizowane były możliwie najszybciej.
Jeżeli zależy Państwu na szybkiej realizacji, przed złożeniem zamówienia prosimy o kontakt, czy dany Produkt jest dostępny w naszym magazynie.

Cennik dostaw (na terenie Polski)

* Koszty dostawy na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej są stałe, niezależne od zamówionej ilości produktów.

Dostawa za granicę

1) Zamówienie, które ma zostać wysłane za granicę należy złożyć drogą elektroniczną przesyłając je na adres e-mail: chrztyviktoria@gmail.com po wcześniejszym uzgodnieniu przez obie Strony kosztów wysyłki do danego kraju.

2) Klient zobowiązany jest zapłacić przelewem bankowym za zamówienie w terminie 7 dni kalendarzowych od daty złożenia Zamówienia – płatność za zamówienie obejmuje zamówione produkty wraz z kosztami wysyłki.

3) Sprzedawca wysyła towar na podany przez Klienta adres zagraniczny wyłącznie po przedpłacie na konto i tylko po wcześniejszym ustaleniu kosztów wysyłki. Wysyłka za granicę za pobraniem nie jest możliwa.

W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt:

E-mail: chrztyviktoria@gmail.com

Telefon: (+48) 22 673 44 09 (czynny pon – pt w godzinach 10.00 – 19.00)